سلفی دسته‌جمعی دوست‌داشتنی‌‌ترین کاراکترهای سینما در آسانسور

سلفی دسته‌جمعی دوست‌داشتنی‌‌ترین کاراکترهای سینما در آسانسور

صفحه اینستاگرامی آمانج (amanj_elevator) که جذاب‌ترین و متفاوت‌ترین مطالب دنیای آسانسور را برای مخاطبان ارائه به اشتراک می‌گذارد، با استفاده از هوش مصنوعی تصاویری از سلفی‌های جذاب  کاراکترهای ماندگار دنیای سینما و تلویزیون در آسانسور منتشر کرده است. 

سقوط آسانسور در آفریقای جنوبی

سانحه تلخ سقوط آسانسور، 11 نفر را به کام مرگ کشید!

چند روز پیش بر اثر سقوط آسانسور در معدنی آفریقای جنوبی که حامل کارگران بود، 11 نفر جان باختند و 75 نفر مجروح شدند. آسانسور حامل کارگران این معدن در شهر روستنبورگ که در شمال غرب آفریقای جنوبی واقع است حدود 200 متر سقوط کرد.

ضوابط چاله آسانسور | آمانج

مهم‌ترین ضوابط چاله آسانسور که باید بدانید

این روزها کمتر پیش می‌آید که در کلان‌شهرها ساختمان‌هایی با تعداد طبقات کمتر از سه طبقه ساخته شوند. ساختمان‌های با تعداد طبقات کم این روزها جایشان را به برج‌ها و ساختمان‌های بلندتر داده‌اند و در چنین شرایطی هم آسانسور یا هم ...

علل خرابی درب آسانسور | آمانج

علل خرابی درب آسانسور + راه‌های پیشگیری از آن

آسانسورها به عنوان یکی از ابزارهای حیاتی در ساختمان‌ها، نقش بسیار مهمی در جابه‌جایی افراد و بار ایفا می‌کنند. اما خرابی درب‌ آسانسور، مسئله‌ای جدی است که عواقب جبران‌ناپذیری برای ایمنی و کارکرد صحیح آسانسور دارد. خراب شدن ...

آسانسور

خاطرات جذاب چند ایرانی در آسانسور که خواندنی شده‌اند

صفحه اینستاگرامی آمانج (amanj_elevator) که جذاب‌ترین و متفاوت‌ترین مطالب دنیای آسانسور را برای مخاطبان ارائه به اشتراک می‌گذارد، پرسش یک کاربر در توئیتر را سوژه جدیدترین پست خود کرده است.