معرفی

آمانج

آمانج یکی از برندهای هلدینگ فطرس بوده که با رویکرد استارت‌آپی و تجربه ۳۰ ساله، به عنوان خالق یک ارزش، نخستین مجموعه تخصصی سرویس، نگهداری، بازسازی و رفع خرابی آسانسور و پله برقی در ایران و خاورمیانه می‌باشد.

ما در حال تغییر شکل صنعت آسانسور هستیم و بدون شک آسانسورها، نقش مهمی در زندگی روزمره شهری دارند. در واقع آسانسورها روزانه بیش از یک میلیارد نفر را جابجا می‌کنند و آنها را به پرکاربردترین و ایمن‌ترین وسیله حمل و نقل در جهان تبدیل می‌نمایند.

در حال حاضر محوریت هوشمندسازی، رتبه اول را در خلاقیت و نوآوری تشکیل می‌دهد و قطعا «آمانج» تنها برند در ایران و خاورمیانه بوده که با استفاده از سیستم‌ها و روش‌های هوشمند در ۲۴ ساعت شبانه‌روز آماده ارائه تخصصی‌ترین راهکارهای سرویس، نگهداری، تعمیرات و بازسازی انواع آسانسور و پله برقی می‌باشد.

کارشناسان آمانج، به شما کمک می‌کنند تا بهترین راه حل را برای نیازهای خاص خود انتخاب نمایید و همچنین تکنسین‌های متخصص و خبره آمانج در کنار انبار وسیع قطعات یدکی انواع آسانسور و پله‌برقی، سریعترین و بهترین راهکار را برای حمل و نقل عمودی افراد در پروژه ساختمانی شما انجام می‌دهند.

همکاری با بزرگترین برندهای وارداتی و داخلی در زمینه تامین قطعات یدکی و هچنین ارائه خدمات تخصصی سرویس، نگهداری و تعمیرات به پرو‌ژه‌های متعدد، آمانج را متمایز نموده‌ است.

افتخار ما این است که در جابه‌جایی افراد در ساختمان‌های مسکونی، اداری، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، ایستگاه‌های قطار و فرودگاه‌ها طی ۲۴ ساعت شبانه‌روز، نقش مطلوب و کلیدی را ایفا می‌نماییم.

IMG 20231031 120608 517