معرفی

خدمات فوری سرویس آسانسور شرق تهران | آمانج

تصور کنید یک روز کاری با عجله آماده می‌شوید و می‌خواهید به سمت محل کارتان حرکت کنید، از خانه بیرون می‌آیید و می‌خواهید با آسانسور به پارکینگ یا طبقه همکف خانه بروید و سریعا از ساختمان خارج شوید، اما آسانسور ساختمان تیر خلاص را به شما می‌زند. سرویس به ‌موقع آسانسور انجام نشده و حالا آسانسور به‌دلیل اختلالات فنی از دسترس خارج شده. همین چند خط برای ضرورت سرویس به موقع آسانسور کافیست.

عدم سرویس به ‌موقع آسانسور می‌تواند همچنین سبب خطرات بدتر مانند خرابی ناگهانی آسانسور، گیر کردن کابین و صدمات جانی دیگر شود. یافتن یک شرکت سرویس و نگهداری آسانسور شرق تهران که در نزدیکی ساختمان‌تان باشد و خدمات آسانسور را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه دهد، اهمیت بسیار بالایی دارد.

به همین خاطر هم اگر از ساکنین شرق تهران هستید، باید به دنبال یک شرکت سرویس آسانسور شرق تهران باشید. آمانج در چنین شرایطی بهترین انتخاب برای شماست.

سرویس و نگهداری آسانسور

چرا سرویس آسانسور مهم است و باید به موقع انجام شود؟

نگهداری آسانسور برای ساختمان‌های مدرن بسیار مهم است و نقش مهمی در تضمین حرکت روان و کارآمد افراد و کالاها بین طبقات دارد. دلایل متعددی برای اهمیت خدمات آسانسور وجود دارد، از ایمنی و عملکرد گرفته تا زیبایی‌شناسی، بهره وری انرژی و دسترسی.

اول و مهمتر از همه، ایمنی اولویت اصلی در خدمات آسانسور است. آسانسورهای قدیمی ممکن است به دلیل فرسودگی، فناوری قدیمی یا عدم انطباق با قوانین و مقررات ایمنی فعلی خطرات بالقوه‌ای داشته باشند. سرویس منظم و نگهداری به موقع برای جلوگیری از حوادث و تضمین ایمنی افرادی که با آسانسور رفت و آمد می‌کنند ضروری است. سرویس و نگهداری آسانسور شرق تهران شامل به روز رسانی ویژگی‌های ایمنی مانند ترمزهای اضطراری، سنسورهای درب، و مواد مقاوم در برابر آتش برای مطابقت با آخرین استانداردهای ایمنی است.

سرویس آسانسور در شرق تهران

خدمات سرویس آسانسور در شرق تهران شامل چه مواردی است؟

خدمات سرویس آسانسور در شرق تهران بسیار گسترده هستند، برخی از آن‌ها می‌توانند مرتبط با سرویس بخش‌های فنی آسانسور باشند و برخی نیز شامل قسمت‌های دیگر آسانسور مانند کابین و کف باشند. برخی از اصلی‌ترین این خدمات شامل موراد زیر است:

سرویس بخش موتورخانه

سرویس این بخش می‌تواند شامل بررسی دمای متوسط موتورخانه، بررسی استحکام شاسی پایه موتور آسانسور، بازدید فیوزها و اتصالات جعبه سه فاز و سیستم ارت آسانسور، بازدید و تعویض روغن گیربکس موتور، تعمیرات انواع موتور آسانسور، تنظیم ترمز موتور و بازدید لنت ترمز موتور آسانسور، نظافت موتورخانه نظافت داخل موتور ژنراتور و فن موتور آسانسور و … باشد. سرویس این بخش بسیار پراهمیت است.

سرویس چاه آسانسور

چاه آسانسور هم از بخش‌های مهم یک آسانسور به حساب می‌آید که نیاز به سرویس دارد. سرویس این بخش خود می‌تواند شامل بازدید و روغن کاری ریل‌های آسانسور، بازدید کابل‌های آسانسور، بازدید روشنایی چاه آسانسور، بررسی روغندان‌های آسانسور و … باشد.

سرویس درب‌های طبقات

درب آسانسور هم خود دارای اهمیت بسیار بالایی در تضمین امنیت و عملکرد آسانسور دارد. هنگام مراجعه یک تعمیرکار یا شخصی برای سرویس عملکرد آسانسور عواملی که می‌تواند باعث خرابی درب آسانسور شود، بررسی می‌شود

سرویس کابین و طبقات

درب کابین، روشنایی کابین، شستی احضار طبقات و پوش باتن، شستی احضار کابین، صفحه نمایش شستی کابین و حتی موزیک کابین نیاز به بررسی دوره‌ای دارند.

برای سرویس هر یک از بخش‌های آسانسور می‌توانید با آمانج تماس گرفته و یا در قسمت درخواست سرویس آمانج فرم درخواست را پر کرده و به ثبت برسانید.

سرویس آسانسور شرق تهران

چرا عملکرد صحیح آسانسور مهم است؟

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، عملکرد آسانسور برای راحتی ساکنین یک ساختمان هم ضروری است. آسانسوری که به‌موقع سرویس شده باشد تضمین می‌کند که ساکنان می‌توانند بدون هیچگونه اختلال یا تاخیر در طبقات مختلف ساختمان تردد کنند.

علاوه بر این، سرویس به موقع آسانسورها می‌تواند از صدمات و اختلالات احتمالی بعدی آسانسور هم پیشگیری کرده و در نتیجه هزینه‌های ناشی از تعمیرات بعدی آسانسور را کاهش دهد. پس دقت داشته باشید که اگر از ساکنین شرق تهران هستید و آسانسورتان نیاز به سرویس دارد، حتما با آمانج تماس بگیرید و از خدمات سرویس آسانسور در تهران این مجموعه بهره‌مند شوید.

سرویس و نگهداری آسانسور شرق تهران

سرویس آسانسور در شرق تهران شرکت آمانج در چه مناطقی انجام می شود؟

شرق تهران می‌تواند شامل مناطق زیر باشد:

تهران نو: تهران نو یکی از محله‌های شرق پایتخت است که در منطقه 13 واقع شده و در نزدیکی محله‌های نارمک و تهرانپارس قرار گرفته است. طراحی ساختمان‌ها در این منطقه نظم خاصی دارند.

تهرانپارس: از دیگر محله‌های مشهور شرق تهران، تهرانپارس است. بخشی از تهرانپارس در منطقه 4 شهرداری و بخشی از آن در منطقه 8 شهرداری قرار گرفته است.

نارمک: نارمک یکی دیگر از محله‌های شرق تهران است که در منطقه 4 و 8 شهرداری قرار گرفته است. این منطقه از مناطق خوش آب و هوای تهران است و ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری زیادی دارد.

مناطقی مانند شهرک امید، شهرک زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد (تهران)، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه و منصورآباد از دیگر مناطق شرق تهران هستند.

صاحبان و مدیران ساختمان‌هایی که در این مناطق قرار دارند می‌توانند با خیال راحت سرویس آسانسورشان به آمانج بسپارند و مطمئن باشند که سرویس آسانسور شرق تهران اصلی‌ترین تخصص آمانج است. سرویس آسانسور در شرق تهران توسط متخصص‌ترین افراد و تکنسین‌های آسانسور انجام می‌شود و این اطمینان را به مدیران و صاحبان ساختمان‌ها می‌دهد که آسانسور آن‌ها به این زودی دچار اختلالات نخواهد شد.

چگونه سفارش سرویس آسانسور شرق تهران ثبت کنیم؟

برای درخواست سرویس از آمانج هم جای هیچ نگرانی نیست. شما دو راه اصلی برای درخواست خدمات از این مجموعه حرفه‌ای دارید. راه اول برقراری تماس با شماره تلفن‌های آمانج است. تمام شماره تلفن‌ها در دسترس بوده و پشتیبانان آمانج آماده پاسخگویی به شما هستند. ضمنا مشاوره تلفنی درباره آسانسور در آمانج به صورت رایگان انجام می‌شود.

راه دوم برای درخواست خدمات از آمانج این است که وارد بخش درخواست سرویس در سایت آمانج شوید، فرم مربوط به اطلاعات را پر کنید و منتظر بمانید تا پشتیبانی آمانج در کوتاه‌ترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ خواهد داد و در کمتر از 24 ساعت خدمات مربوط به سرویس آسانسور در شرق تهران به ساختمان شما ارائه خواهد شد. 

آمانج اولین مجموعه‌ای است این سیستم پشتیبانی و درخواست آنلاین را راه‌اندازی کرده تا مشتریان و متقاضیان خدمات خود را در ساده‌ترین شکل ممکن و با کم‌ترین هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور درخواست کنند.

تماس با آمانج برای تعمیر آسانسور در محل مشتری | آمانج