Otis در برزیل

درباره بزرگترین پروژه مدرن‌سازی آسانسور در تاریخ Otis

شرکت اوتیس برزیل از اتمام بزرگترین پروژه ی مدرن‌سازی آسانسور در تاریخ شرکت Otis در برزیل خبر داد. این خبر در 11 ژانویه توسط شرکت اوتیس برزیل اعلام شد. در این پروژه، نوسازی 13 آسانسور در ساختمان نمادین Birmann 21 در سائوپائولو، تکمیل شد.

که به عنوان یکی از بزرگترین مدرن سازی ها در تاریخ Otis برزیل توصیف شده است. اتمام بزرگترین پروژه ی مدرن سازی آسانسور در تاریخ شرکت Otis در برزیل در 36 ماه تکمیل شد. این پروژه شامل نصب سریع‌ترین آسانسور شرکت Otis یعنی آسانسورهای Otis SkyRiseTM با سرعت 7 متر بر ثانیه است.

سایر اقدامات این پروژه شامل تعویض کابل‌ها، موتورها، شستی‌های کابین و طبقات و درب‌ها بود. برای اولین بار در برزیل، Otis سیستم Compass360 خود را نصب کرد و سیستم آسانسور را با سیستم‌های دسترسی برج هماهنگ و یکپارچه سازی کرد. درمیان آسانسورهای نصب شده، 11 آسانسور SkyRise نیز وجود دارد که از پیشرفته‌ترین آسانسورهای Otis برای برج‌ها و ساختمان‌های مرتفع هستند.

سیستم آسانسورهای جدید 70 درصد انرژی کمتری نسبت به سیستم قبلی مصرف می‌کنند. آسانسورهای اولیه‌ی برج Birmann 21 در سال 1998 توسط شرکت Otis تولید و نصب شد و از آن زمان تاکنون تعمیر و نگهداری آسانسورها نیز برعهده ی همین شرکت بوده است.

منبع:کابین نیوز

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.