کارشناسی که درازای هیچ پول نمی خواهد.

کارشناسی که درازای هیچ پول می خواهد!!

کارشناسانی که درازای هیچ پول نمی خواهند:دوست خوب من وقتی برای یک کارشناس تصویری ارسال می کنید و او با اطمینان به شما وعده می دهد که شما اکنون جایگاهی منحصربه فرد را در اختیار داریدو قطعا” ویقینا” جایگاه شما حاوی گنج می باشد. چرا برای کمک به شما می بایست پول مطالبه کند؟
اگراوبراین باوراست که جایگاه شما درست است می تواند در نتیجه کار باشما شرکت کند که در این صورت حداقل ده برابرمبلغی که در ابتدا خواهانش است را به دست می آرد.
یک احتمال:
شاید احتمال می دهد که ممکن است برای مثال قبری که مشخصات وجود آن اکنون قابل رویت است در گذشته تخلیه شده باشد. دیگر نمی بایست توقع داشت که او برای یک قبر خالی شده بدون دریافت هیچ هزینه ای از کار و زندگی خود گذشته و به یاری شما بیاید.
ولی بخاطر داشته باشید او موظف است قبرخالی شده را به شما نشان می دهد. یک قانون نانوشته در ارتباط با گنج یابی وجود دارد آن قانون را به خاطر بسپارید؟
+کسی که وقت و عمرو پول خود را صرف یاد گیری امور باستان شناسی می کند برای کاوش دو دلیل می تواند داشته باشد:
یک: یادگیری به امید نتیجه گیری خود
دو: یادگیری بر اساس عشق به باستان شناسی
اگر مورد اول درست باشد و خودش به نتیجه رسیده باشد دیگر نیازی به پول شما نخواهد داشت اگر هم نرسیده باشد شخص مناسبی برای کمک به شما نیست.
اگرهم مورد دوم درست باشدکه دیگر پول کمترین اهمیتی برای او نخواهد داشت بلکه عشق و علاقه آن شخص به تاریخ و کشف ناشناخته ها عامل همراه شدن با شما خواهد بود.

ban2

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *